Eklenme Tarihi: 05.07.2015 22:29
ÖSYM KPSS 2015 Sorularını Yayımladı! İstatistik sayfamız sıfırlanarak aktif hale getirildi. ÖSYM KPSS 2015 Sorularını Yayımladı! İstatistik sayfamız sıfırlanarak aktif hale getirildi.

 

 

      Soruların Tamamı ÖSYM Aday İşlemleri sayfasından Kullanıcı adı ve Şifre girilerek görülebilmektedir.

      Gelen netlerinize göre puan hesaplama sayfamız üzerinde "2015 İstatistik için puanımı kaydet" kutucuğunu işaretleyerek puanlarınızı hesaplayın 2015 yılı tahmini puan hesaplamasına katkıda bulunun.

İstatistik sayfamız sıfırlanarak aktif hale getirilmiştir. İstatistik sayfamız her 3 dakikada bir güncellenmektedir.

DUYURU
(5 Temmuz 2015)

2015-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik: Temel Soru Kitapçıklarında Yer Alan Soruların %10’unun Yayımlanması ve ÖSYM Aday İşlemleri Sisteminden Adayların Erişimine Açılması

2015-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik sınav oturumları tamamlanmıştır.

Sınav sorularının %10’undan oluşturulan Temel Soru Kitapçıklarına aşağıdaki bağlantılardan erişilebilecektir. Sınav sorularının tamamı ise ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sisteminden 10 gün süreyle sadece ilgili sınav oturumlarına başvuran adayların erişimine açılacaktır. İlgili sınav oturumlarına başvuran adaylar, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden TC Kimlik Numaraları ve kişisel şifreleri ile başvurmuş oldukları sınav oturumlarının sorularının tamamına erişebileceklerdir.

ÖSYM’nin İnternet sitesinden yayımlanan “Temel Soru Kitapçıkları” basın yayın organları tarafından, telif hakları ÖSYM’de saklı kalmak kaydıyla, herhangi bir telif hakkı bedeli ödenmeksizin kullanılabilecektir. “Temel Soru Kitapçıkları” adı altında ÖSYM’nin İnternet sitesinden yayımlanan sorular dışında kalan ve artık Merkezimize ait gizli bilgi olarak nitelenecek tüm soruların yazılı, görsel veya işitsel olarak herhangi bir yolla bir bütün olarak veya kısmen paylaşılması halinde, paylaşan kişi ve kuruluşlar hakkında ilgili mevzuat çerçevesinde gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.

Kamuoyuna ve adaylara duyurulur. 

ÖSYM BAŞKANLIĞI

Kaynak:ÖSYM
Bu Sayfa 4613  kez okundu.

kpssuzmani facebook grubu

Adınız:
İşlem:
 (5+7)
Başlık:
Yorum:

kpssuzmani facebook grubu

Bu Sayfa İçin Yazılmış Tüm Yorumlar