Eklenme Tarihi: 02.07.2011 00:29
Atama Bekleyen Öğretmenler Ağustosta 55 Bin Atama Sözünün Yerine Getirilmesini İstiyor Atama Bekleyen Öğretmenler Ağustosta 55 Bin Atama Sözünün Yerine Getirilmesini İstiyor
(Kpssuzmanı olarak Ağustosta 55 Bin öğretmen atamasıyla ilgili haberimizle ilgili eleştiriler almaktayız. O yüzden bu habere kısa bir açıklama eklemeyi uygun bulduk. Şuna açıklık getirelim, seçimden önce yapılan atama kopya skandalı mağduriyetinin giderilmesi için "Ek atama" adı altında yapıldı. Bunu hepimiz biliyoruz. Eğer o atama ek atamaysa, daha önce 2011 Ağustos'ta yapılması planlanan 55 Bin atamayı etkilememelidir. Aksi durumda o atamanın adı "Seçim Yatırımı" olur. Lütfen kendimizi kandırmayalım.)

Atama bekleyen öğretmenler yetkililerden açıklama bekliyor...

İşte o elektronik posta;

 

MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZ SAYIN NİMET ÇUBUKÇU ÖĞRETMEN ALIMININ YILDA BİR DEFA YAPILAÇAĞINI BUNUNDA AĞUSTOS DA OLACAĞINI VE SAYININ 55 BİN OLDUĞUNU AÇIKLAMIŞTI.BİZ ÖĞRETMEN ADAYLARI BU SÖZ DOĞRULTUSUNDA CİDDİ SIKINTILARA KATLANARAK SADECE SINAVA HAZIRLANMAYA BAŞLADIK ÖZELDEKİ İŞLERİMİZDEN AYRILDIK ÖZELDE İŞE BAŞLAMAYI DÜŞÜNENLER ZORLUĞA RAĞMEN BAŞLAMAYIP DERS ÇALIŞTI  SINAVA 2 AY KALA HAZİRANDA ÖĞRETMEN ALINACAĞI AÇIKLANDI AMA BU 55 BİN SAYISININ İÇİNDEN Mİ YOKSA EK BİR ATAMA OLDUĞU AÇIKLANMADI VE ŞİMDİ SEÇİM BİTTİĞİNDE ANLIYORUZ Kİ 55.000 KADRONUN İÇİNDEN SEÇİM YATIRIMLARI YAPILMIŞ YENİ MEZUN OLANLARLA BİRLİKTE 400.000 İ BULAN 2011 KPSS SINAVINA GİREN ÖĞRETMENLERE İSE 10.000 KADRO AYRILMIŞTIR.BU ASLA KABUL EDİLEMEZ BİR RAKAMDIR VE ÖĞREMENLERE BİR HAKARETTİR. BİR TARAFTAN MAĞDURİYETLER GİDERİLİRKEN BİR TARAFTAN DAHA DA ÇOK MAĞDURİYETLER OLUŞTURULMUŞ SEÇİM YATIRIMI OLARAK BİZİM KADERLERİMİZLE OYNANMIŞTIR.

 

 BİZ 400 BİN ÖĞRETMEN ADAYI OLARAK BİR AÇIKLAMA İSTİYORUZ.

 

SAYIN BAKANIMZIN SÖZÜNDE DURMASINI İSTİYORUZ.SAYIN BAŞBAKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN BU MESELEMİZE EL ATMASINI VE DÜN DÜNDÜR BUGÜN  BUGÜNDÜR OLMADIĞINI GÖSTERMESİNİ TALEB EDİYORUZ.

 

2011 AĞUSTOS ATAMALARINDA EN AZ 55 BİN ÖĞRETMEN KADROSU İSTİYORUZ.

 

GEREKEN HASSASİYETİ GÖSTERECEĞİNİ BİLDİĞİMİZ

 

BAŞBAKANIMIZA,

 

BAKANIMIZ NİMET ÇUBUKÇU'YA,

 

TÜM BAKAN VE VEKİLLERİMİZE

 

VE KAMUOYUNA

 

SAYGIYLA DUYURULUR.

Kaynak:abbas güçlü
Bu Sayfa 4115  kez okundu.

kpssuzmani facebook grubu

Adınız:
İşlem:
 (2+8)
Başlık:
Yorum:

kpssuzmani facebook grubu

Bu Sayfa İçin Yazılmış Tüm Yorumlar