Eklenme Tarihi: 22.03.2011 13:31
30 Bin Ek Atama Olacak 30 Bin Ek Atama Olacak

(Başbakan ve Nimet Çubukçu İle Görüşen Matematik Öğretmeni Sezin arkadaşımızın yaşadıkları. Aynen aktarıyoruz.)

DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM, KARDEŞLERİM YOLDAŞLARIM....

UZUN BİR O KADAR YORUCU BİR GÜN. ÖNCELİKLE YAZILANLARDAN MSJLARDAN TELEFONLARDAN ÇOK DUYGULANDIM GURURLANDIM HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM. SİZİN İNCELİĞİNİZ KARŞISINDA EZİLDİM. DUALARINIZ İÇİNDE ALLAH RAZI OLSUN. SABAH HAKAN HOCAMIZ(TEŞEKKÜR EDİYORUM) ÇAN'DAN GELDİ, İKBAL YUKSEK LİSANSTAN DOSTUM... ODA BANA KATILDI.

YARIM SAATLİK BİR STADA GİRME MÜCADELESİNDEN SONRA GÜVENLİKLERİ AŞIP PROTOKAL KAPISINA GELEBİLDİK. BASINI BİLE PROTOKAL KISMINA ALAMAYACAKLARINI SÖYLEDİLER. DEDİM YERİM HAZIR İL BAŞKANININ MİSAFİRİYİM ARAYAYIM KENDİSİNİ DEDİM. ARADIM. İL BAŞKANI GEREKENİ SÖYLEYİNCE İÇERİYE ALIP YERİMİZİ GÖSTERDİLER. HAYATIMDA İLK DEFA ETRAFIMDA BU KADAR ÇOK MİLLETVEKİLİ , BAKAN, DANIŞMAN VE KORUMA VARDI. KORUMALARIN GÖZLERİ BİZLERDEYDİ NEDEN Mİ ? TEK YABANCI BİZDİK DISARIDAN OLAN. SONRA PROGRAM BAŞLADI, BU ARADA İL BAŞKANININ YANINA GİTTİM BURADAYIM GELDİM DİYE. DEDİ PROGRAMDAN SONRA NİMET CUBUKÇUYLA GÖRÜŞTÜRECEĞİM. TAMAM DEDİM OTURDUMYERİME. BAŞBAKANIMIZLA ARAMDA 10 KOLTUK VARDI SADECE. ANCAK NE MÜMKÜN O KADAR YAKINSINIZ AMA BİR O KADAR DA UZAK. SONRA NİMET CUBUKÇUNUN KORUMASININ YANINA GİTTİM. DEDİM KONUSMAMIZ OLACAK NE ZAMN UYGUN OLUR NOTUNUZU YAZIN DEDİ İLETEYİM. BU ARADA BANA DA KORULMALARDAN İKAZ GELDİ YERİNDEN KALKLASIN DİYE. PROGRAM BİTECEK DİYPRUM UÇUP GİDECEK DİYORUM ULAŞAMAYACAGIM. ACIKCASI BAYA UMUTSUZLUGA KAPILMISTIM. BU ARADA BAŞBAKANIMIZ KÜRSÜDE KONUSMA YAPTI DÖNERKEN FIRLADIM YERİMDEN MEKTUBUM DA ELİMDE. YANINA 2 ADIM KALA KORUMALARDAN ULASAMADIM. BAŞBAKANIMIZIN ASİSTANIYDI SANIRIM DEDİ BANA SÖYLEYİN.MEKTUBU ALDI KESİN İLETECEĞİM DEDİ. DEDİM BENİM BAŞBAKANA ULAŞMAM GEREKİYOR DİYE MAGDURİYETİ ANLATTIM UZUN UZUN...ACIDI HALİMİZE DAYANAMADI BÜKTÜ BOYNUNU, DEDİ GECECEĞİ KORİKORDA BEKLEYİN NİMET CUBUKÇUYU BEKLERKEN BAŞBAKANIDA YAKALAYIN DEDİ. GİTTİM KORİDORDA. ORADAKİ KORUMALARA SÖYLEDİM DEDİM BEN YABANCI DEĞİLİM BİRAZDAN BAŞBAKANIMIZLA KONUSACAGIM ENGEL OLMAYINDA RAHAT RAHAT KONUSYIM. ADAM DEMESİN Mİ ? BİZ SİZİ TANIYRUZ. MATEMATİK ÖĞRETMENİSİNİZ. MAGDURSUNUZ. OKANDAN TANIYORLARMIŞ ZATEN. DİĞER KORUMALARIN HEPSİNE KULAKLIKLA ANONS GEÇİLDİ DURUM EBNGEL OLUNMASIN DİYE. BU ARADA BAŞBAKANIMIZ GELDİ GELDİİİİ TUTTUM ELİNİ ÖPTÜM. SONRA ELİNİ İKİ ELİMİN ATRASINA ALDIM :) MAGDURYETİMİZİ HIZLICA ANLATTIM. DEDİM BAŞBAKANIM KPSS MAGDURLARIYIZ İYİ PUANLARLA 2010 MAGDURİYETİNDEN DOLAYI ATANAMADIK. BİZE EK ALIM YAPIN BİZİ BU MAGDURİYETTEN KURTARIN DEDİM. BU SIRADA NİMET CUBUKCUDA GELDİ YANIMIZA.BAŞBAKANIMIZ SORDU ONA DEDİ BAKAN HANIM NE YAPACAGIZ ÖĞRETMENLERİMİZİ? BAKANIMIZ: DEDİ SINAV ÖNCESİ EK ALIM YAPACAGIZ DEDİ. BAŞBAKANIMIZA DEDİM BİZİM MAGDURİYETİMİZ GİDERECEK KADATR OLSUN SAYI DEDİM. BAŞBAKANIMIZ BAKANA DEDİ NE KADAR DÜŞÜNÜYORSUNUZ. DEDİ. ŞUAN ELİMİZDE 40 BİN VAR. 30 BİN SINAVDAN ÖNCE ALMAYI PLANLIYORUZ DEDİ. DEDİM BRANSLARA AGIRLIK VERİN LÜTFEN. BAŞBAKAN BRANSIN NE SENİN DEDİ. DEDİM MATEMATİK. DEDİM YUKSEK LİSANSIMIDA YAPTIM. BİRİNCİLİKLE MEZUNDA OLDUM DEDİM. NİMET CUBUKCU ARADA 30 BİN DÜŞÜNÜYORUZ DEYİNCE, O SEVİNCLE BAŞBAKANIMIZIN ELİNİ BIRAKIP BAKANIMIZA SARILDIM. DEDİM TEŞEKKÜR EDERİZ. SONRADA OTOBÜSE KADAR YOLCU ETTİK. BAŞBAKANIMIZ OTOBUSE BİNİNCEDE BİZE BAKTI VE ELİNİ KALBİNE KOYDU BİZDE OYLE YAPTIK SONRA GİTTİ....

EVET GUNUMUZ BÖYLE GEÇTİ DOSTLARIM.. ALIM KESİN OLACAK ÖYLE GÖRÜNÜYOR. 30 BİN Mİ OLUR 20 BİN Mİ BİLMİYORUM AMA UGRASMALARI 30 BİNMİŞ. ARTIK BİRİNCİ ELDEN ULASTIK İSTEĞİMİZİ İLETTİK. ARTIK MAGDURİYETİMİZİ BİLİYORLAR.. ALIM İÇİN UGRASACAKLAR...UGRASIYORLAR... HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN BUNDAN SONRA.. ALIM OLACAK SAYI İNŞALLAH HEPİMİZİ TATMİN EDER VE ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN. BU GÖRÜŞME İÇİN PROTOKOLE ALDIRTAN MUZAFFER KUTLUYA(İL BAŞKANI), YÜREĞİYLE YANIMDA OLAN HOCALARIM OLAN SİZLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM. SÜREKLİ TELEFONLA DESTEK MSJLARI ATAN KAÇAGADA TABİ. BU ARADA BENİM PUANIM YETMEZSE DİYE PAZARTESİDEN İTİBAREN DERS ÇALIŞMAYYA BAŞLAYACAGIM :)

YÜZÜMÜZ GÜLSÜN ARTIK.... :)

SEVGİLERİMLE....

Kaynak:memurlar.net
Bu Sayfa 7682  kez okundu.

kpssuzmani facebook grubu

Adınız:
İşlem:
 (1+5)
Başlık:
Yorum:

kpssuzmani facebook grubu

Bu Sayfa İçin Yazılmış Tüm Yorumlar