Eklenme Tarihi: 19.01.2009 06:16
Mersin Akdeniz Belediyesi bilgisayar programcısı alım ilanı

Türkiye İş Kurumu Mersin İl Müdürlüğünden :

Aşağıda belirtilen İşyerine DAİMİ STATÜDE İŞÇİ alınacaktır.

Talebe durumları uyanların ilanın Resmi Gazete'de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, şahsen İşkur İl/Şube Müdürlüğüne veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Talebi Alan İ1 Kamu Kuruluşunun Adı Statü Meslek Adı İşgücü Sayısı Eğitim Durumu Aranılan Diğer Nitelikler
Mersin İ1 Müdürlüğü Akdeniz Belediye Başkanlığı Normal Bilgisayar Programcısı 2 Lise ve Dengi Okul Yazılım programlama ve veri tabanı yönetim dillerini bilmek (Microsoft SQL Server 2000-2005 veya üzeri, Microsoft Visual Studio 2005 veya üzeri, ADO Net, ASP.NET 2.0 veya üzeri, Windows Server 2003-2008 kurulum ve yönetim ( Active Directory , DHCP,DNS ve diğer özellikler), Microsoft Web Programlama HTML, XML ve ilişkisel MS SQL veri tabanı kurulum ve yönetimi, C # programlama diline hakim , Oracle bilgisine sahip), Yapılacak sözlü sınav-mülakatta, 5018 Sayılı Analitik Bütçe Muhasebe kanunu, 1319 sayılı Emlak Vergisi Kanunu, 3194 Sayılı İmar Kanunu, işçi memur bodro - özlük mevzuatlarına ve ilgili diğer kanunları bilmek ) Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve müfredatında olan Windows Ağ ve Sistem Yöneticisi Yetiştirme, İstemci Sunucu ( Client /Server) Programcısı Yetiştirme ve Bilgisayar Programcısı yetiştirme eğitimlerini almış olmak, sertifika olarak ( Microsoft It Professional(MCITP), Microsoft Yazılını (MCAD) ve Cisco Networking sertifikalarına sahip olmak, (MCTIP ve MCAD sertifikalarına sahip olduğunu gösteren Microsoft Certificated transcript dökümü) ve bilgisayar eğitimciliği kurslarının tümüne katıldığını belgelendirmek. En az B sınıfi ehliyete sahip olmak,

YUKARIDAKİ BELİRTİLEN TALEPLERE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE -Talep şartlarına durumu uyan adayların ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, 2008 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) Katılan, Lise ve Dengi Okul Mezunları KPSSP94, Ön Lisans Mezunları KPSSP93, Lisans Mezunları KPSS P3 puanı 60 ve üzerinde olan adaylar başvurabilir.

- Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınav/mülakattan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler ve yanlış beyanda bulunanlar nihai listelerden çıkarılarak, sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir.Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

- Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe " başvurabileceklerdir.

- Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan nihai listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

- Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (önceliklilerden) müracaatta bulunan adaylar öncelik hakkı kazandıkları belge tarihleri dikkate alınarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgiler işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

- İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir"

Kaynak:İşkur
Bu Sayfa 2576  kez okundu.

kpssuzmani facebook grubu

Adınız:
İşlem:
 (3+5)
Başlık:
Yorum:

kpssuzmani facebook grubu

Bu Sayfa İçin Yazılmış Tüm Yorumlar