Eklenme Tarihi: 19.01.2009 04:30
Soma Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. işçi alımı

Türkiye İş Kurumu Soma Şube Müdürlüğünden :

Aşağıda Belirtilen işyerine Daimi İşçi Alınacaktır.

Talebi Alan Şube Müdürlüğü Kamu Kuruluşunun Adı Statü Meslek Adı İşgücü Sayısı Eğitim Durumu Aranılan Diğer Nitelikler
Soma Şube Müdürlüğü SEAŞ Soma Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş Genel Müdürlüğü Normal Elektronik Teknisyeni 2 EML, Teknik Lise, Çok Programlı Lise ve Anadolu Teknik ve Meslek Lisesi Elektronik Bölümü mezunu olmak -
Soma Şube Müdürlüğü SEAŞ Soma Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş Genel Müdürlüğü Normal Elektrik Teknisyeni 4 EML, Teknik Lise, Çok Programlı Lise ve Anadolu Teknik ve Meslek Lisesi Elektrik Bölümü mezunu olmak -
Soma Şube Müdürlüğü SEAŞ Soma Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş Genel Müdürlüğü Normal Dozer Operatörü 2 Lise ve Dengi Okul Mezunu olmak Dozer Operatörü Belgesi ve G Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olmak

Yukarıda belirtilen taleplere başvuracak adayların dikkatine:

- Talep şartlarına durumu uyan ve 2008 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) katılan, Lise ve Dengi Okul mezunları KPSSP94 puanı 60 ve üzerinde olan adayların, ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün İçerisinde şahsen İşkur İl/ Şube Müdürlüğüne veya www.iskur.gov.tr. İnternet adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

-Taleplere ve başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu ile aranılan diğer nitelikleri taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınav/mülakattan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler ve yanlış beyanda bulunalar nihai listelerden çıkarılarak, sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir. Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kurumumuza hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

-Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

-Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe başvurabileceklerdir. -Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan nihai listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

- Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (önceliklilerden) müracaatta bulunan adaylar öncelik hakkı kazandıkları belge tarihleri dikkate alınarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgiler işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

- İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

Kaynak:
Bu Sayfa 2579  kez okundu.

kpssuzmani facebook grubu

Adınız:
İşlem:
 (2+4)
Başlık:
Yorum:

kpssuzmani facebook grubu

Bu Sayfa İçin Yazılmış Tüm Yorumlar